Za druženje, raspravu, čak i svađu.

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Svijet Azeroth iz roleplaya, zapravo warcrafta, kojem sam ja pridodala par stvari.

Go down 
Autor/icaPoruka
† Moon Child †
Admin

Broj postova : 567

PostajNaslov: Svijet Azeroth iz roleplaya, zapravo warcrafta, kojem sam ja pridodala par stvari.   pet ruj 04, 2009 4:58 am

Dakle, rekoh da bum napisala neš o tom... Ugl. ovako ide...

Počelo je s kaosom. Kojeg su neki Titani htijeli urediti. Pa su onda išli od svijeta do svijeta (prijevod - od planeta do planeta) i svakog uređivali. No, sile mraka (demoni) htijeli su kaos pa je stvorena nekakva vojska Titana koju je predvodio Netko (zaboravila sam mu ime, a ne da mi se tražiti mangu). I taj tip se totalno iskvario te stvorio Plamteću legiju, vojsku izopačenih demona i uništavali su sve što su Titani uredili (a da oni to nisu znali). I onda su stvorili Azeroth, na koji su došli ovi iz plamteće legije, potukli se s ovima ali izgubili. I onda opet. A onda su napali neke paladine koji su se isto izopačili i počeli oslabljivati Azeroth (pod vodstvom Arthasa, tko je igrao Warcraft 3 zna ko je on), da bi Plamteća legija u trećem napadu uništila Azeroth. Izvor energije tamo bilo je Sunčevo vrelo, koje je nestalo ali se opet pojavilo u obliku djevojke Anveene. Ali to nitko ne zna. Barem za sad (XD).
Bića koja su tamo: Vilenjaci, orkovi, patuljci, zmajevi, goblini, trolovi, nemrtvi, čarobnjaci, normalni ljudi, minotauri(ali oni su dobri) i ostalo.
Bića koja bih ja dodala (a oni će biti u roleplayu, hehehe): sfinge, pegazi, jednorozi, sirene, vile, krakeni, zle nimfe, banšije (iskvareni duhovi), divovski paukovi (aragog, xD), vampiri, vukodlaci, krilati klokani (okej, ovo je bila šala), crni i bijeli anđeli... I to bi trebao biti svijet za izopačene. Nadam se da se svi s time slažu...
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mimajeponovoubedu.blog.hr/

Svijet Azeroth iz roleplaya, zapravo warcrafta, kojem sam ja pridodala par stvari.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.