Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Otaku Zone

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:56 pm

Ovako, otaku su vam ljudi koji vole čitati mange/manhwe i ostale azijske stripove i gledati animee (azijske crtiće). Ja sam otaku i ponosim se time.

Tko je ovdje još otaku?

Mange možete čitati ovdje i ovdje, a animee gledati ovdje.

Najdraža manga: Fairy Tail, Naruto, Fly High, Warcraft: the Sunwell Trilogy, Warcraft: Legends itd.
Najdraži anime: Jigoku Shoujo, Fairy Tail, Fullmetal Alchemist, D.Gray Man (slika gore - iako sam je ja malo preuredila) itd.

A vi?
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimečet kol 05, 2010 12:26 am

again nakon vise od godinu dana xDD

mange ne citam,pogubim se u tome xD al anime gledam

anime:Naruto,Avatar,Chibi vampire_to troje trenutno pratim xD avatar gledam po stoti put al je pre awesome! avatar-the last airbender ne onaj ocajni avatar film sa onim plavim govnima.
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimepon kol 09, 2010 10:07 am

A film je fakat imo potencijala. Redatelj je sve s**bo. Ipak, specijalni efekti i Zukov ujak i nisu bili tako loši (čula sam da je tip koji je radio na specijalnim efektima radio i na s.e. na LOTR-u), kao i dio kada se Zuko i Katara bore. Nadam se da će doći drugi dio, s drugim redateljem. I nadam se da će ovdje bit Zutara (ja sam Zutara fan! xD)
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimepon kol 09, 2010 1:26 pm

nisam misla na taj avatar film xD misla sam na onu glupost sto je umalo osvojila oscara za film desetljeca_taj film nisam ni gleala,planiram si skinit al mi se tak neda xD

ja sam Zuko fan ^^ Zuko is awesome.
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimeuto kol 10, 2010 1:40 am

Ah, krivo sam shvatila. No, meni je Avatar s plavim majmunima baš bio zakon! Mislim, biljke koje svijetle u mraku, više se niko neće bojat mraka! xD I životinje i njihova vjera i sve mi je preawesome!

E, dolazi nova sezona Avatar:the last airbender crtića. Brijem da se zove Avatar: the Legend of Korra. Malo sam išla pronjuškat.
Crtić izlazi 2011.

Avatar: Legend of Korra počinje oko 75 godina nakon kraja serije prvih tri sezona. Prati Korru, koja je novi Avatar, koja je naučila kontrolirati vodu, zemlju i vatru, ali traži učitelja koji bi je naučio kontrolorati zrak (a to nije lako, svi znamo da je narod Vatre pobio sve živo). Korra je otišla u Republic City, gdje je naišla na Aangovog i Katarinog sina Tenzina. On ju je počeo učiti kontrolirati zrak.
I evo, tu se komplicira. Kako je Republic City pun običnih ljudi, ali i ljudi bendera (sva četiri Naroda se mogu tu nastaniti). U tunelima su neki idioti pokrenuli anti-benderski pokret i Korra se mora protiv njih boriti.

Da opišem Korru: Ona je tvrdoglava, neposlušna, buntovna i temperamentna, spremna boriti se protiv svijeta. Zasad je to sve što znam. xD I znam kako izgleda s leđa. Slika bu bila dolje.

To je što će sigurno bit. Sad, tu ima puno tračeva i glasina o tome, npr. da će biti hrpa flešbekova s kojima će se pokazivati šta su stari likovi radili i da će Aang vjerojatno biti u Svijetu duhova poput Rokua itd. Jedva čekam dveijedanaestu.

Otaku Zone 6roj2s
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimečet kol 12, 2010 3:52 am

avatar sa plavim majmunima je zakon,al je precijenjen i ide mi na zivce svaka šuša gledala taj film i tak to xD


AWESOME!!!!!!!!!! pa bilo je i vrijeme da naprave nesto novo.
hvala muchly na informaciji .D avatar is awesome .D bas sam neki dan pocela ispocetka gledat sve epizode,jednostavno nikad ne dosadi ^^

2011 for the win!
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimepet kol 13, 2010 2:19 pm

Iskreno da ti kažem, ja bih takva mišićava leđa. Ova cura je jedna zakon cura.

Mene zanima tko će joj biti dečko Laughing

Ovaj smajli mi je predobar xD
byakuya
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimesub kol 14, 2010 8:45 am

meni su misicava leda nak odbojna,lagano ih se bojim radi jedne osobe xD losa sjecanja iz djetinstva .(( al tak mi je kul ima one nogometaske nabildane noge .D

imam osjecaj da ce ova sezona bit bolja od prosle.ne znam zasto.i jedva cekam dvijetisučejedanjstu ^^ ali opet jedva cekam da zavrsi. -.-''.

uspjesno sam nacrtala orochimarua .D stavim ovdje jednom kad mi se bude dalo ^^
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitimečet lip 23, 2011 11:19 am

Ugh, oročimaru.

Go to heaven >3
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Sponsored content





Otaku Zone Empty
PostajNaslov: Re: Otaku Zone   Otaku Zone I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Otaku Zone
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Ostalo :: Multimedija-
Forum(o)Bir: