Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Outer space

Go down 
+2
Death Angel
† Moon Child †
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:42 am

-Ok....
Pocela je skidati onu ogrlicu i sada ju je snazno drzala u rukama i govorila jezik Sunca.
-Putovanje ce dugo trajati ali neka.Stici cemo na planet nalik Zemlji.
*woosh*
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:50 am

-nekoliko mili sekundi kasnije-
'staniiiiiii!!!! ovo je mjesto!' rekao je greevan... uzela sam prsten,pustils ga neka lebdi...počeal čitati... *puno riječi na nekom tam venerskom jeziku* počelo je nešto sjati... nešto čudno... nešto zelene boje koja vuče na crvenu i na ljubičastu...nešto plavkasto i žučkasto ( lol! ) neki nepravilni krug i u njemu ponovno zvijezde...'arlene!!!pošalji ljude do zemlje na drugoj strani! ja i greevan čekamo!kreni,kreni prije nego što je prekasno...'
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:56 am

-Let's go ppl.Faster....If u wanna live.Yeah u especialy! (zna se kom sam rekla jel?)
Putovali smo cudnim mjestom....I nadali se nekom lijepom prebivalistu.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesri ruj 02, 2009 3:58 am

*Dajem dozvolu da Maiye mogu svi koristiti. I javljam da sam malo zbunjena, ali uspijela sam shvatiti o čem se radi.*
Maiye i Tapion ostali su na Zemlji, posvuda tražeći izvor, dok su Arlene i Freak premještavale ljude u paralelni svemir. Zemlja je bila pusta. Tapion je mogao osjetiti da su vrlo blizu, no s odlaskom svih ljudi, zlo je jenjavalo. "Tapion, ovo nije dobro. Što ako je izvor bio u tijelu nekog čovjeka?"
"I to može biti moguće. No, moramo biti zaista sigurni u to. Morat ćemo još bolje tražiti."
"Tapione, pročešljali smo čitav planet! Bili smo i pod zemljom, nema nigdje tog izvora!"
"Nismo bili u jezgri, Maiye."
"Da se nisi usudio! Znam da možeš izdržati visoke temperature, ali magma će te otopiti!"
"Mi s Plutona smo drugačije građe od vas ljudi. Bez brige, vratit ću se bez i jedne opekotine. Ti pokušaj kontaktirati Arlene i Freak, reci im da budu oprezne, možda je izvor baš među njima."
"Kako ću ja to..." Maiye širom otvorila oči. Mogla je osjetiti prisutnost zla svuda oko sebe... Kao da ju je gutalo... "T-Tapion... Pazi!" vrisnula je. Tapion se sagnuo, a oštrica mača je promašila njegov vrat. Iza Tapiona je stajalo nešto slično čovjeku. Oči su mu bile krvavo crvene, lice iskrivljeno u luđačkom osmijehu. Koža mu je bila siva, a oko njega se materijazirala crna aura. Tapion pogleda iza sebe. Nije bio iznenađen. "Znači, to si izvor," rekao je. "Mogao sam i misliti. Iscrpio si svo dobro iz ovog planeta i počeo ga hraniti svojom energijom. Često to radiš u zadnje vrijeme, otkako je Plamteća legija pala."
"Tapione. Sada si se zakačio sa Zemljankom? Kako iznenađujuće. Čak i da ti tako nisko padneš."
"Jedini koji je nisko pao si ti, Dar'Khan. Izdao si vlasiti rod radi moći, da nastaviš ono što Plamteća legija nije mogla."
"Potpuni kaos je jedini način! Red i mir koji vi stvarate nije nikakvo rješenje! Nema nikakvog smisla!" Dar'Kham je bacio pogled na mene. "Hmmm... Jasno vidim, ova djevojčica nije samo obična Zemljanka. Mogu osjetiti moć koja kola kroz njene vene. Jedini razlog koji me još usporavao da uništim sve što postoji! Ona je zadnji izvor dobra na ovom planetu. Jedina koja još nije bila zaražena mojim virusom."
"Molim?" Maiye je gotovo vrisnula. "Kojim virusom?"
"Recimo... Da je ona rulja koju tvoje prijateljice pokušavaju spasiti moja nova vojska... žedna krvi. A uskoro će se to i ostvariti." Dar'Khan je izvukao mač iz korica. "Čim ubijem tebe." Tapion nije čekao. Napao je Dar'Khana. "Maiye, bježi! Moraš otkriti način na koji ćeš kontaktirati Arlene i Freak!"
"Freak? Među njima? Hmmm... Tko bi rekao. Tu malu već duže vrijeme tražim. Jedan je od izvora najveće moći u svemiru, moći koja će uskoro biti moja!" Dar'Khan je zamahnuo mačem i odsjekao Tapionu glavu. "NE!" vrisnula je Maiye.
"Ti si sljedeća." Maiye ustukne. Maiye je osjetila kako njena svijest postaje sve šira. Mogla je čuti drveće kako međusobno šapuću. Mogla je osjetiti svako živuće biće u svemiru, svaku misao... tako je naišla i na Arlene. "Arlene! Javi se! Čuješ li me?"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesri ruj 02, 2009 5:05 am

malo nakon toga opet jaki pad...arlene i ja smo pale na zemlju,odma do (kak se ono zove tim?dar'khan il neš??) Freak mu oštro pogleda u oči...prepozna taj pogled... povikao je 'a tu si mila moja! Snago mog svijeta!' pogledam u dva poznata lica...i treće odsječeno na podu... viknem 'bježite...zaboravite me... pazite na ostale u paralelnom svemiru...portal je još otvoren...ja i greevan ostajemo... *trepne i otvori oči ponovno žarko crvene i pune ljutnje* ostajemo dok se zla ne riješimo... kasnije dolazim u paralelni svijet... one krvopije se trebaju izlječit...za sat vremena će im se polako zjenice povečavat...ako se to dogodi samo mislite na mene i mislite to što bi ste mi htjele reć...ja ću vas čut... bježite...ako vas ne zaboli glava nakon vaše misaone poruke znači da sam mrtva...onda pomislite na greevana... ako ni onda...oboje smo mrtvi... onda izađite iz paralelnog svijeta...dođite i ubijete ovog gada... *ustanem se,urliknem i krenem na njega*


jel može tak? ak ne nije problem promjenit...i ak očete mogu oživit tapiona
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesri ruj 02, 2009 8:10 am

~Hvala Cirque, može... Može tak, al ko kaže da će se moja Maiye s tim složit? xD Da, zove se Dar'Khan... Tapiona svi mogu koristiti, čim ga ti oživiš... ~

"Freak, ja ostajem ovdje. Preopasno je otići među one ljude," rekla je Maiye. Ruke su joj se zatresle, a ona sama se nasmiješila. *onaj dio kada je Freak navalila na Dar'Khana* Dar'Khan je bez problema odbio Freak, pogledavši naglo prema Maiye. "Freak i ti ste djevojke s najvećom moći u svemiru... Djevojka sa sunca, Arlene. Jedna od Trojstva. Kako slatko! Sve zajedno vas imam u šaci! Greenvan. Jedan od najmudrijih ratnika u svemiru, bez obzira na dob." Pružio je ruku prema Maiye i val energije je odbacio Maiye u stranu. "Nisi to trebao reći, Dar'Khan. Sada nećeš imati šanse protiv nas!" viknula je Maiye i poletjela. Nije to ni primijetila. "Freak! Vrati Tapiona natrag! Trebat će nam!"
"Oh, tako znači! Bez njega, ne znaš kako koristiti svoje moći..."
"Ne. Treba mi nešto objasniti. A ti, Dar'Khan, ti ćeš platiti zbog svoje gluposti! Pokušao si uništiti svemir, ali neće ići!"
"Misliš? Lako mogu uništiti svemir. Samo moram preuzeti Freakinu moć i ubiti tebe! I nitko mi neće biti ravan!"
"Samo preko mog mrtvog tijela!" viknula je Maiye i ispružila ruke. Koncetriraj se... Koncetriraj se... Svijetleća kugla energije skupila se u njenoj ruci i Maiye ju je bacila prema Dar'Khanu. Eksplozija. Dim. Koji se polako raščistio, pokazujući Dar'Khana bez i jedne jedine ogrebotine. "Dobro, za prvi pokušaj," rekao je Dar'Khan. Maiye ustukne. "Freak, molim te, nemoj samo stajati tamo, oživi Tapiona!"
"Hm, nije kao da ću vam dopustiti," rekao je Dar'Khan i pružio ruku prema Freak. Jedan ga je val energije pogodio s leđa. Dar'Khan je odletio, zabivši se u drvo. Greevan. "Pravi frajer," viknula je Maiye.
"Ubuduće se moraš opustiti da val bude jači! Ako si napeta, nema nikakve koristi! Freak, učini kako je rekla, Maiye, Arlene i ja ćemo ga zadržavati!"
"Budale! Zar zaista mislite me hrpa slabih klinaca može zaustaviti od onoga što želim?"
"I sam si rekao. Arlene i ja, dio Trojstva, dvije najjače djevojke u svemiru i Freak, vođa Trojstva te Greenvan, najmudriji ratnik u svemiru, unatoč dobi... Sam si rekao."
"Ne sjećam se da sam rekao toliko o Trojstvu."
"Nisi ni trebao. Pročitala sam tvoje misli. Ja to mogu, imam tu moć. Arlene - ona koja daje svijetlo. Maiye - ona koja kontrolira molekule. Freak - ona koja upravlja smrću. Nemaš šanse protiv nas."
"Bez Tapiona ste ništa! Samo on zna kako možete koristiti svoje moći ispravno! A on je mrtav! Mrtav! Hahahaha!"
"Mrtav?" podrugljivo je pitala Maiye.

*dok Dar'Khan trabunja, moli se Freak da oživi Tapiona. xD*
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesri ruj 02, 2009 8:52 am

-Mama ti klinka Dar'Khan! *suprotstavi mu se*
-To sto ovdje imam 12 godina,ne znaci da sam dijete,na Suncu je to nesto veca starost.I zapamti mene neces tako lako ubiti,jer ja cu brze ubiti tebe. I mislim da cu rijesiti ''tvoju vojsku'' koja je u paralelnom svemiru.Ne na nacin da cu ju ubiti,imam ja svojeg asa u rukavu.Mene se moze ubiti na jedan nacin,odnosno 2.Ti biraj...... *pretvori se u zraku sunca s ocima Shocked(al blago zutim,sam da se jedva vide)*
-Macem?Ne.Pistoljem?Ne. To je ubiti vise psihicko ubojstvo.
*vrati se u normalu*
-Ja sad idem u paralelni svemir,uciniti nesto s onim ljudima,malo ih urazumiti i pomoci im.Ipak tamo ima.....Djece.....
-Sta si napravio s djecom?

~ufff idem igrat simse 3,malo mi dosadno~
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimečet ruj 03, 2009 3:30 am

*Mislila sam da ideš spasit ljude u paralelnom svemiru! xD*

"Dobro Arlene. Ja i Greenvan ćemo pokrivati Freak. Bolje ti je da nisi svoju ljubljenu ovaj put zeznuo, mene ćeš imati na grbači!" našalila se Maiye. "Ionako ćeš biti zauzet da mene naučiš kako ispucavat ono čudo." Dar'Khan je uzeo svoj crni mač. Ustao je na klecavim nogama. Bio je slijep nakon što ga je Arlene obasjala. "Još osjećam gdje ste. I ti, i Greenvan i Freak. Arlenini pokušaji bit će uzaludni, jer čim ubijem tebe, ta vojska će biti potpuno pod mojom kontrolom!"
"Oprosti, ali nemam namjeru dopustiti ti da me ubiješ! Planiram još neko vrijeme živjeti!"
"Misliš? Pričaš gluposti!"
"Bogami, ne!" viknula je Maiye. "Spriječit ću te, bez obzira na cjenu!" viknula je Maiye i napala.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimečet ruj 03, 2009 3:38 am

~aha,da....zaboravih ja njihxD~
Kao sto sam rekla,imala sam asa u rukavu iz drugog paralelnog svemira dovela sam Starlene,macku sa sireninim pjevom koji je trebao osamutiti i onesvjestiti ljude,tako da ja poduzmem kranje mjere.
-Super,sad kad su osamuceni,mogu se ''baciti'' na posao.Skinula je ogrlicu i bacila u pravcu dje se u nasem svemiru nalazilo Sunce.Obasjala ih je velika svjetlost,a mene bacila u zrak i nestala.
Uff,nemogu nista,Dar'Khan je mocniji.Nemogu nist bez jos jedne osobe poput mene.Ali oni sa Sunca nesmiju znati za to.
Sjedne na kamen i pogleda ljude koji su se poceli buditi.Djeci ni traga,a bila je sigurnaa da su i ona putovala svemirom.
-Prvom prilikom ubit cu tog Dar'Khana.Gotov je.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimečet ruj 03, 2009 9:00 am

Taj tren Maiye je u rukama Dar'Khana ugledala dijete. Dijete nije bilo u svijesti Zaustavi se. "Mislila sam da ste ih sve odveli!" rekla je.
"Nažalost, nisu. Na pola puta sam ih presreo i bez njihova znanja, oteo svu djecu. Tek kad su došli u palarerni svijet, tek tada su mogli shvatiti da su nestala."
"Ti... Čemu sve to?"
"Jednostavno je. U toj djeci leži budućnost. Zamisli kakvi bi vojnici bili nakon što ih se preodgoji!"
"Ti... Platit ćeš za to! Kako namjeravaš imati vojsku ako ćeš uništiti cijeli svemir?"
"Ne, draga moja, ne. Ovo nije jedini svemir. Ima ih još. Moćnijih i većih, stvoreni od Titana. S vrhunskom vojskom. U sve ću uvesti kaos! A tko kaže da želim uništiti svemir? Ne želim. Gdje će onda biti kaos?"
"Ti si lud!"
"Jesam. Lud sam za oći! Hahahahaha!" Val energije odbacio je Maiye. "Isuse... Gdje je Arlene?" Maiyena svijest se počela širiti "Arlene... Čuješ li me?"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimečet ruj 03, 2009 9:03 am

Dignula sam se s kamena i cula Maiye.
-Tu sam cujem te sto ti je?I gdje si zar si dosla u paralelni svemir?
Ljudi su je poceli cudno gledati.Jer je ona razgovarala sa zrakom.
Okretala se,trcala u nepoznatim pravcima.Nije ju mogla naci.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimečet ruj 03, 2009 9:13 am

"Ne... Nekako sam... Ma nije važno, ako je ikako moguće, moraš se vratiti što brže moguće! Djeca su ovdje!" Maiye zaboli glava. "Nggh! Ne mogu još dugo! Moram se koncentrirati na Dar'Khana! Požuri!" Maiye je odbacio još jedan val. Ovaj je bio jači. "Sljedeći možda nećeš preživjeti."
"Sljedeći ću izbjeći!"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimečet ruj 03, 2009 11:33 am

Pogledala je ljude.Nije im htjela nista reci vec je brzinom svjetlosti htjela sve obaviti,jer bi im to bio tren oka.
Na Zemlji je bilo pusto.Samo bi vjetar,tu i tamo zapuhao.Gledala je u Sunce,makar nije smjela.Postalo joj je hladno,sto za bica sa Sunca nije dobro.
-Brrr.Strese se.Krenula je u svaku kucu koju je vidjela.Nasla bi samo nepojeden rucak ili veceru,psa koji bi je tuzno pogledao,kanarinca koji nije dugo pjevao (lol rimuje se....Very Happy) i macku koja bi joj se odmah pocela motati oko nogu.No u jednoj kuci nije bilo zivotinja.Bila je grobna tisina.Kao i u ostalima pregledala je sve sobe.Usla je u djecju.Cula je suskanje u ormaru.
Otvorila je ormar i vidjela rodjenjce u tuljcu meke dekice.
-Ajme,pa ko je tebe tu ostavio? Ha?
Beba ju primi za prst i nasmjesi se.Ti si buducnost svijeta.Ides samnom.Brzo da nas onaj zlocesti stlicek ne vidi.
Nestale su.Nasla se na onom planetu,pred tisucom ljudi,no nigdje roditelja.Beba je sada cvrsto spavala.Sjela se na kamen i stavila ju u krilo.
-Ti ces biti nova vladarica planete Zemlje. Stisne ju u narucje.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 2:54 am

nakon što sam se uputila u priču oživim tapiona i i pogledm dar'khana...zaboli ga glava... kasnije sve zaboli osim freak... neko jako zujanje... tlo se kreće tresti..ostala sam hladnokrva i dalje ispuštajući zvukove...ne shvaćajući da ne škodimsamo dar'khanu...nego i svojim prijateljima prestanem... pogledam maiye...priđem joj i šapnem 'idući val stoj mirno... pusti neka te udari...ja ću biti iza tebe... Kada te pogodi oživjet ću te a snaga vala će ući u tebe i bit će ti ko da si spavala 12 sati plus obilan doručak...' tapion se ustao prišao mi i rekao'okani nas se...ti si puna zla...ti...ti...'i padne i zahrče... probudila sam ga tako što sam ga šutnila nogom,ali sam osjetila stisak nečje ruke...dar'khan..nisam znala kako mu izbjeći... iskoristim li moć...ući će u njega...kako god bilo... gotova sam... pogledam ga ponovo u oči...on zaplače... on ne kupi energiju...kupi moja sječanja...osjeća ono što sam ja tada osjećala... on popusti stisak i ja se izvučem poput neke ljeguje... lupim ga laktom u oko i on zapravo zajauče... odmaknem se i vidim kako priprema val...krenem prema maiye zamalo zakasnim...pogodi ju...odmah sam ju oživjela... pogledam u dar'khana...sada drži greevana... zašto? zašto njega? pustim maiye i moćima uzmem kamen podignem ga i becim ravno na dar'khanovi glavu... uočim da nema arelen...nema veze...ona je u paralelnom svijetu... i zatim osjetim jedan kamen na mom licu... srušim se... pogledam dar'khana on je ne ozljeđen...pokupio je jednu moju moć...sada smo pola pola... nije isputio greevana... loše... samo pogledam u dar'khana..on ga ispusti... dar'khan je-hodajući mrtvac... mogla sam ga oživjeti...bio bi normalan čovjek i sve bi bilo dobro.... Ali nešto me zaustavilo kod toga... sjela sam spustila glavu i pričala sa njim kao i sa svakim mrtvim...duhom i sl... pričali smo...on pustio greevana... ja sam mu prišla... trepnila i oči mi se vratile u normalu... nešto me vuklo da ga ne pretvorim u čovjeka...a to nešto je moja pohlepna želja za zlim... bacim kamen na maiye... ona ga izbjegne...htjela sam to... ne želim ju ozljedit..ali ne želim biti ni protiv dar'khana...

*ljudi jel može ovako??uvijek sam tjela bit zlikovac...možda da ja pobjegne na veneru...njega ubijete nekako...onda krenemo drugi dio knjige..nastavak...di ćete se borit protiv mene...može? pliz pliz pliiiiz??*
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 3:13 am

*dogovoreno. Jel može da Dar'Khan zadnjim snagama mene odvoji od svih i otpelja u svijet Azeroth/Warcraft? Na sedmom kraju svemira? Gdje me nitko ne može naći?*

"Dovraga, Freak, što ti je?" Dar'Khan se počeo smijati.
"Treća od Trojstva oduvijek je bila prevrtljiva, neodlučna... Sve zato što je u rukama držala najveću moć... Kontrola nad smrću! To je čini besmrtnom! To je čini najjačom! To je čini ludom!" -Freak samo stoji.- Tapion se pojavio kraj Maiye. "Dakle. Dva protiv dva," reče Tapion. Greenvan je stajao uz Freak.
"Ohoho! Ipak si i dalje živ!"
"Tvoja luđakinja me oživjela prije nego što je napala Maiye i mene. Maiye, ovo moramo spriječiti. Moramo ih ubiti oboje. Dar'Khana i Freak."
"Nije kao da ću to dopustiti!" vikao je Greenvan.
"Nije kao da imaš izbora," uzvratio mu je Tapion, ispruživši ruku i uz val energije, potpuno uništivši Greenvana.
"Budalo! Što si to učinio! Sada nema šanse da se Freak vrati nama!" vrisnula je Maiye. Tapionove oči naglo su pocrvenile, počele krvariti. Freak. Ona je to radila. Tapion je napao Maiye, protiv svoje volje. I taj tren, Maiye je progutala zemlja.

U tami, zakopana, Maiye je imala vremena razmišljati. Znala je da će je tražiti da je ubiju, da stvore vojsku. Zatim će Dar'Khan upiti Freakinu moć. A onda... Čula je zastrašujući vrisak. Tapion. Bio je mrtav. U Maiye se skupljao bijes. Bila je bijesna. Nije mrzila, ali bila je bijesna. I željela je svoj bijes iskaliti. "Freak, ovo će ti biti zadnje što si učinila." Energija u Maiye se skupila. Zemlja je eksplodirala. Napravio se širok i dubok krater, iz kojeg je izašla Maiye. Svi prisutni, koji su bili budni, gledali su je zapanjeno. Greenvan je također bio tamo, živ. Freak... Maiye pogleda Freak s prezirom. "Freak..." Moć u njoj gotovo je eksplodirala. Njena crna kosa postala je crvena, dajući dojam da gori. U očima joj je bila vatra. Na leđima su joj se pojavila vatrena krila, a u rukama luk i strijele. "Dakle. Napokon. Otkrila si svoju pravu moć. Ovo je ono što se zove borbeni izgled kod trojstva."
"Ako je tako, Dar'Khan... S tobom je gotovo!" Maiye napne luk i strijele. Koje pogode Dar'Khana ravno u srce, spojivši ga s drvetom. "Misliš da ćeš me tako ubiti? Ja nisam običan smrtnik! Dobio sam nešto malo moći od Freak, i sada sam mnogo jači nego što ćeš ti ikada zamisliti!" viknuo je Dar'Khan. Kako se pomaknuo, tako ga je grom pogodio. Nije da je umro, ali bio je šokiran i paraliziran. "Trenutno, ne želim se boriti s tobom. Sačuvat ću tebe za kasnije. Sada se želim boriti s Freak." Pogledala je Freak. Ona je bila u borbenom položaju. Maiye napadne vatrom, uz borbeni poklič.

*Jel ovak dobro? Sada kažeš nešto i teleportiraš se na Veneru i povedeš Greenvana, a ja napadnem Dar'Khana... *
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 3:29 am

men se čini čak savršeno =)

freak prije borbe uuti kratki pogled prema greevanu... i obeća...oživjet ću te...iako je protiv zakona... uputi pogled prema maiye... pomakom prsta podigne zemlju pod miye i ona se spotakne... kružeči u polumjeru od 2 metra od nje govorim 'misliš da bi se vratila? tapiona sam oživljela...radi ovoga...da te povrijedi...' skrenem pogled i po leđima me okrzne strijela... padnem od boli i pogledam maiye(ja ću odsad pisat maiye mej jer mi je lakše...lol...xD)...naglo se ustane pogleda me i progovori 'bilo je zla u tebi...bilo je...imala sam osjećaj...ali sada je istina!' poviče i ispuca još jednu strijela prema meni...odgurnem ju... i pomislim bez da me ostali čuju...ofkors...'umrijet ću...ima previše ljutnje...osvete...bijesa...umrijet ću od njezine ruke..(onda pomislim da me čuju) ali ne danas! aghhh!!!' i ispucam iz sebe toliko snagu...svijetlo...samo svijetlo..znala sam da nitko nije ozljeđen...otkinem si komad odjeće ne gledajući...i otkinem si jednu kečku...odem do greevana nasljepo-radi svijetlna...osjetim toplinu...blizu je...zaplačem...suze crne boje su kapale po njemu on se brobudi i potrči zamnom...

za mene je THE END
*sad vi još pomislite kako sam samu sebe ubila i možemo drugi dio di ću bit vladarica zla koja se bori protiv bebe...lol..smješno zvuči...još dovrišite...ja čitam...i otvorite novu knjigu kad je za sve the end..kad one ljudeke vratite u normalu i sve...P.S. u drugom djelu ću crknit...al ne posve...vidit ćete..muahahhaa!!!*
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 3:58 am

*You bad being! xD Ovo je super, nismo svi na istoj strani! Ja sam oduševljena idejom! xD*

Freak je nestala. "Ne! Freak! Moja moć!" vikao je Dar'Khan, trzajući se. Opet ga je pogodio grom (ovo smatrajte ironijom). "Ubila si ju! Ubila si ju! Ne!"
"Ista sudbina čeka i tebe, Dar'Khan!" čuo se Tapionov glas. "Dok su se Freak i Maiye borile i dok si ti strahovao za Freakin život, toliko da joj oduzmeš moć, ja sam zamolio život iz svemira i dobro da mi pomognu stvoriti ovo!" Pokazao je na veliku zlaćanu kuglu energije. Bila je gigantska. Kolosalna! "Ne! Kugla života i smrti! Ne!" viknuo je Dar'Khan.
"Ovo je tvoj kraj!" Tapion je zamahnuo rukama. Kugla je poletjela prema Dar'Khanu. Pogodila ga je. Začuo se strašan vrisak. Pun boli, očaja i agonije. Minute su izgledale kao sekunde. Sve je bilo tako brzo... Brzo je i završio. Dim se još raščiščavao. "Tapione! Pa ti si živ! Ali kako..."
"Nisam živ, Maiye. Mrtav sam. Ovaj napad možeš napraviti samo u smrti. Moram ići Maiye. Kontaktiraj Arlene i reci joj da se vrati s ljudima nazad. Gotovo je."
"Hoću li te ikad više ponovo vidjeti."
"Samo u smrti, Maiye. Samo u smrti." Tapion je nestao. "Arlene? Čuješ li me? Ako da, vrati se nazad, sa svim ljudima... Gotovo je. Freak, Dar'Khan, Tapion, Greenvan... Svi su mrtvi. Freak nas je izdala." Začula sam Dar'Khanov prigušen smijeh. Hodao je prema meni, napola mrtav. "Čudovište... Zbog ovog bit ćeš kažnjena!" Zgrabio me za čelo. "Šaljem te u pakao Azeroth, gdje živi svako zlo biće, gdje kaos vlada, gdje mrtvi ljudi ponovo ustaju... Bit ćeš tamo zauvijek!" Zemlja oko mene je nestala. Našla sam se u pustoši. Što je ovo bilo? "Kako? Kako si preživio?"
"Khahahaa..." nasmijao se. "Još malo i mrtav sam. Ali ostalo mi je dovoljno snage da te dovedem ovamo... Pakao gdje sam se rodio..." Dar'Khan se sruši, mrtav. Dar'Khan se pretvorio u prašinu. Maiyena se izgled ponovo vrati normalu. "Dakle... Uspijela sam. Spasila sam svemir..." Ogleda se oko sebe. "Dakle, ovo je Azeroth? Vjerojatno ću proživjeti ostatak svog života ovdje." Maiye pokuša kontaktirati Arlene. Nije joj uspijelo. Maiye je poletjela, u nadi da će pronaći bilo što što hoda. Naišla je na ogroman krater. Spustila se nasred njega, dotaknuvši prstima tlo. Odmah je odvojila prste, prestravljena. U toj jednoj sekundi, saznala je čitavu povijest Azerotha. "Ovdje... Je pakao." Ustane. "Freak. Baš me zanima što bi bilo kada bi se ona našla ovdje. Ah, Maiye, zaboravi. Ionako je mrtva." Maiye nastavi hodati... Nadajući se da neće naići na ništa neprijateljski raspoloženo.

The end of first book.

*Da bi saznali što je Azeroth, ili njegovu povijest, morate pročitati sva tri dijela mange Wrcraft - trilogija sunčeva vrela. Imate je u algoritmu za 35 kn, kupite dvije treću dobite gratis. Ozbiljno! A možda ja napišem nešto o tome kasnije, sada sam prelijena. Arlene, ti počni vraćati ljude na planet Zemlju, xD Ovo se nastavlja...*
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 6:04 am

NEVEZANO UZ KNJIGU! aww..tak mi je drago...napokon sam ponovo isoustila plod svog genijalnog uma ( lol! ) aj otvori novi nastavak pa da mogu počet pisat =)
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:34 am

*Hvala, učinila si mi uslugu, iako je nisam na glas tražila xD*

*OVO NIJE OBAVEZNO ZA ČITAT! Ako hoćete, samo dajte... Wink*

Book two

Daleko od svih... Daleko od svega. Te su se misli često motale po Maiyenoj glavi. Nakon što su svi koje je ikad voljela poginuli - Mama, tata, mlađi brat, baka... Nakon što su je prijatelji izdali, nakon što je Tapion, osoba koju je smatrala prvim učiteljem umro... Arlene je ostala zarobljena u paralelnom svemiru, a Maiye daleko od svega u najmračnijem kutu svemira. Azeroth, svijet nevjerojatnih opasnosti, koji je opstao dok Plamteća legija nije pala. Bila je među ruševinama, nešto što je prije bio prekrasan grad. "Bilo bi bolje da što prije nađem neko mjesto gdje ću provesti noć... Postaje mračno." Iz zemlje odjednom izleti jedna ruka. Pa zatim druga. I još nekoliko njih. Mrtvaci koji su sami sebe iskopavali. Gotovo su se raspali, ali zubi i pandže bili su oštri, i djelovali su snažno. Maiye širom otvori oči. Bila je preumorna da se bori. Bilo ih je previše. Mogla je samo bježati. I nije dugo čekala s tim. No, mrtvaci su počeli trčati za njom... i to nevjerojatnom brzinom! "Maiye, ako ti je stalo do toga da preživiš, trči brže!" rekla je Maiye samoj sebi. No, spotaknula se o suhi korijen i srušila se na tlo. Čim se ustala, jedan od mrtvaca je već bio tamo i zamahnuo svojim oštrim pandžama na rukama, sa željom da ju ubije. Maiye čvrsto zatvori oči, nadajući se da će sve proći brzo. Ali čekala je. I čekala. I čekala. Nije se usudila otvoriti oči. Na koncu, kada ju je poprskalo nešto hladno i odvratno, ljigavo, otvorila ih je. Ispred nje je stajao divan mladić duge zlaćane kose i blijede, gotovo ljubičaste kože, dugih šiljastih ušiju i plavih očiju, odjeven u ratničko odijelo i s mačem u rukama. "Vilenjak!" tiho je rekla Maiye. Još njih se pojavilo iz mrtvog drveća i iza zidova, napavši žive mrtvace. To su sigurno jedni od domorodaca. Sve je napokon bilo gotovo. "Odlazi odavde. Nemamo nikakve namjere primati goste," rekao je vilenjak koji se prvi pojavio.
"H-hvala vam," rekla sam tiho. "Možete li mi reći kamo mogu otići?"
"Idi prema istoku, u dolinu zmajeva. Ljudi tamo će se zbrinuti za tebe. No, pobrini se da dođeš tamo živa, a ne kao sluga Arthasa," rekao je drugi, pokazavši mi u kojem smjeru da idem.
"Haha, hvala vam..." nervozno sam se nasmiješila. Jedan od vilenjaka dao mi je mali zavežanj pun zelenih orašćića. "Dobro će ti doći. Zovemo ih senzu. Pojedi jedan, tvoja će se snaga vratiti do maksimale i bit ćeš odmorna nekoliko sljedećih dana. Trebat će ti otprilike tri tjedna hodanja prema istoku po glavnoj cesti dok dođeš u Dolinu."
"Oh... Puno vam hvala... Nadam se da vas ne gnjavim previše, ali možete li mi reći gdje je glavna cesta? Tek sam... Tek su me doveli ovamo..." Nekoliko vilenjaka se nasmijalo. "Naravno. Ali dalje ideš sama. Osjetili smo da se Dar'Khan vratio. Prikrio je svoju moć. Svaki tren može skočiti na nas..."
"Dar'Khan? Onaj blijedi čovjek s crvenim očima koji..."
"Koji pokušava vratiti kaos u svemir. Da, on. Odakle ga znaš?"
"Napao je moj planet... I gotovo ga uništio, ali spriječili smo ga. Mrtav je. On je taj koji me doveo onamo..."
"Kako molim?"
"Dar'Khan je mrtav. prije nego je umro, doveo me ovamo da do kraja života živim u paklu... Tako je rekao."
"Da, doveo te u pakao. Ne mogu vjerovati! Ubila si Dar'Khana!"
"Ne... Nisam ja. Moj učitelj je." Vilenjaci su se pošemerili. Samo je onaj koji se prvi pojavio ostao miran. "Svejedno, odlazi. Ovdje nije sigurno. Jedan od mojih ratnika će te otpratiti na glavnu cestu, ali nemoj se ovamo više vraćati."

Rečeno-učinjeno. Jedan od njegovih me otpratio do Glavne Ceste, pričajući mi povijest Azerotha, koju sam već ioanko znala. "Samo idi ravno cestom i među planine. Moraš doći na vrh, a onda se spustiti u dolinu, zatim u jednu od spilja koje će te odvesti u podzemni svijet. To ej dolina Zmajeva. Mogu ti reći, tamo je prekrasno. No, vidjet ćeš i sama. Samo, pazi, zmajevi su veoma sumnjivi, moraš potpuno otvoriti svoje srce kraj njih, inače će te smatrati Arthasovim špijunom!"
"Puno vam hvala," rekla sam progutavši jedan senzu. Isti tren osjećala sam se odmorno, odlično i puna energije. I baš u taj tren, čitava vojska mrtvih je izletjela iz tla. Vilenjak je bio zaprepašten. "Bježi odavde! Ja te pokrivam!"
"Ah, zaboravi," rekla sam i stala nasred vojske. "Što to radiš?" Skupila sam malo energije i to izbacila van. To je srušilo vojsku i uništilo nemrtve, kako ih vilenjak zove. "Nevjerojatno! Pa ti si... Moram ovo ispričati Sam'Ullu! Neće mi vjerovati!" govorio je samome sebi vilenjak i nestao u šumi mrtvog drveća. Bio je vrlo zabavan za jednog. Poletjela sam i krenula prema dolini zmajeva. U nadi da mi ništa neće presjeći put.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 12:17 am

-on the dark side-
nenene...ovo NIJE istina...izgubili smo... propast! I još misle da sam mrtva...nene...ja ne vjerujem... ovo nije istina... oče oprosti...iznevjerila sam te...ali osvetit ću se....osvetit ću se! Ta mala gamad mora umrijeti... Ali moram smisliti kako...oni znaju da sam mrtva...ali nisam... ja sam na veneri...više se nitko neće ovdje vratiti... Imam vremena za razmišljanje... Još nisu svi izašli iz paralelnog svijeta...znam da je arlene tamo otišla...Ali osjetim jednu silu kad joj priđem... Nešto jače od igranja sa svjetlom...nešto mnogo jače... Ali što...?' uto uleti greevan 'opet pričaš sama sa sobom...jeli?' odgovorim mu na to 'ona gamad treba osvetu!!! Ubili su te! Ja sam te oživjelia! ti si hodajući mrtvac! i tapion je bio...i dar'khan je bio...tapion ono kad mu je odrubio tu ružnu glavu...onda sam ga oživjela...walking corpses(heh,sad mi se slušaju misfitsi)...maiye je završila bogu iza nogu... Možda čak...ma nije on toliki gad da ju pošalje tamo... imam plan!' on se okrene i sjedne kraj mene...pogleda me svojim bjelim očima sa crnim križem...vidim odraz svojih,obrnutih očiju... počnem govoriti... 'oni ne mogu zatvoriti paralelni svijet...ti i ja možemo... možemo ući tamo baciti prah za paralizu... neće se moći micati ako nam uspije...moramo pronaći arlene...i njoj pogotovo stavit praha u vodu il nešto... žao mi je jedne osobe...ali i on će se paralizirat' greevan uleti 'ON!?!'
dodam na to 'ajd pusti..štas ljubomoran... dakle... Arlene će jednom zauvijek nesttati...osim ako ona njena skrivena sila ne izađe na vidjelo... onda smo mi gotovi...' upita me greevan 'a gdje ćeš naći prah za paralizu? To je odavno zapljenjeno izabranjo?' tiho mu kažem 'imam ja svoje izvore..............'
-5 minuta kasnije-
'dis buraz! kako kod tebe?' brat mi odgovori 'dobro...osjetio sam da si u opasnosti..što je bilo? imao sam vizije... umrla si...što je bilo?' 'svi misle da sam mrtva...duga priča-nije ljepa-samo mi sad predaj prah...prah za paralizu...' on ode negdje iza i donese prah... 'čuj..znaš da je ovo zabranjeno...nisi ga dobila od mene...zapravo idem ja s vama u paraleni svijet...ak idete tamo...jer sam tako osjetio...' 'idemo buraz idemo...možeš ići...ali donesi jednu vrežu praha veličine vreće za smeće...ajde...' on zakoluta očima i donese...otvorila sam vreču i počela stavljat u male trgovinske vrećice iz njegove trgovine... 'krenimo....'
i onda smo krenili...ali nismo došli...aj vi sad opet pišite ja ću nakon dva posta nastavit...
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 4:08 am

Polako sam letjela, prateći cestu. Vjetar je bio prejak i nisam mogla brže. Odjednom osjetila sam nekakve negativne vibracije... Bile su daleko odavde. "Nešto nije u redu... Zar je Zemlja još u opasnosti?" pitala se Maiye. Sletjela je na tlo, gledajući prema tamnom nebu. "Nešto zaista nije u redu... Moram pokušati kontaktirati Arlene!" Maiye je uporno pokušavala kontaktirati Arlene, koncentrirala se, ali bilo je nemoguće. Nakon nekoliko sati, odustala je. "Ne mogu više... Arlene će se morati sama boriti... Osim ako ja ne nađem neki način da odem odavde. Ne mogu putovati svemirom, ne mogu stvoriti portal za paralelni svemir... Proklet bio Dar'Khan!" Vjetar je bio sve jači, osjećaj da će se nešto loše dogoditi bio je sve jači. Maiye je imala osjećaj da mora nešto učiniti, ali... Nije mogla. Samo je nastavila hodati po cesti. Ali što se loše moglo dogoditi? Dar'Khan, Freak i Greenvan su mrtvi, Arlene je u paralelnom svijetu i najverojatnije vraća ljude natrag. Da, ništa se loše ne može dogoditi. "Osim ako Freak ne uskrsne nekim čudom," promrmlja Maiye, znajući da je to nemoguće. "Moram stići do Doline Zmajeva. Ondje ću vidjeti što ću napraviti... "Pokušat ću poslati dio energije prema Arlene. Ne znam koliko će dugo putovati, ali dobit će potrebne informacije. Nadam se, na vrijeme." Maiye je poslala dio energije i s njim sjećanje na sve što se dogodilo, kako bi Arlene znala što joj je činiti. Samo se nadala da će putovati kroz svemir dovoljno brzo da informacija do nje dođe na vrijeme... I da neće spasti u krive ruke. Vjetar se smirio. Maiye ponovo poleti, prateći cestu.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 7:25 am

Na Zemljinskoj,kako su nazvali novi planet na kojem su bili prisiljeni zivjeti,sada je bilo kuca,skola i poslova.Prijevoza nije bilo,mobiteli nisu radili,no uspjeli smo se nekako zbrinuti za sebe.Dok su moje prijateljice prozivljavale stravu i uzas na Zemlji ja sam podizala malenu zemljanku.Nazvala sam ju Earth jer je bila sa zemlje.Bila je nesto veca,znala se koristiti macem,ali je i znala obavljati zenske poslove.Ljudi su ipak ostali prisebni.Na Zemljinskoj nije bilo kriminala.Imali smo dva Sunca i 4 mjeseca.Na kojima sam ja ponekda bila i razgledavala ih.Nije bilo vecih ocitavanja zivota.Ja sam do Earthine punoljetnosti trebala biti nova vladarica.Bilo je uredu vladati manjom populacijom,jer ipak nisu svi bili ovdje.Dobila sam telegram svojih bratica da je Zemlja u opasnosti.Htjela sam ici pomoci,ali ovi ljudi su me jos vise trebali.Ipak imali smo puno lumena koji su uz pomoc truge civilizacije napravili NLO-e i mrezu za mobitele.Razvili smo i letece cipele.Govorilio se 2 jezika hrvatski i engleski.Ljudi su sve duze zivjeli.Kada je Earth postala teen,krenula sam na Zemlju.Nasla sam se u onoj kuci iz moje vizije buducnosti.Znala je da ce usbrzo umrijeti.Izasla je van.Bilo je puno trupala.No nesto je bilo drugacije.Sunce je bljestalo svom snagom,neumorno.Kao da zna da sam ovdje.Vidjela sam Maiye kako se priblizava.
-Maiye! Viknula sam iz sveg glasa.Ziva sam! I ti si! Potrcale su jedna drugoj.
-Si dobro? pita me
-Ma jesam.Vidim da je ovdje bilo gadno. Idem s tobom.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 10:17 am

Maiye osjeti iskru. 'Energija! Stigla je do Arlene!' pomislila je Maiye. Čim Arlene sve sazna, energija će nestati u obliku oblačka i Arlene će sve saznati... Nešto je prenulo Maiye iz njenih misli. Na vrijeme! Nešto golemo preletjelo ju je. Bio je crni zmaj. Na njega ju je vilenjak upozorio... Ti zmajevi baš i nisu gostoljubivi koliko i ostali. Zmaj zariga vatru, Maiye se izmakne. Nije puno pomoglo, zmaj je širom otvorio usta da ju zgrabi. Maiye se zaleti i udarivši zmaja po njušci, nokautira ga. Ruka ju je boljela kao am vrag. Zmaj, koji je pao, preobrazio se u vilenjaka. Nije izgledao puno starije od nje. Ustane. Izgledao je kao mlađa verzije Dar'Khana. "Ti si Maiye? Ti si ubila moga oca? I moju plusestru... Zar ne?" Nisam odgovorila. Dar'Khan je imao sina... A polusestra? Imao je i kćer? Njegovu kćer nisam nikad ni vidjela, osim ako... "Dar'Khan je bio Freakin otac?"
"Nije kao da sam je volio, znaš... Moj otac je bio zmaj, iako su mu oduzeli moć da se pretvori u zmaja. Ja sam čistokrvan, ali moja sestra je polukrvna. Jedna od najvećih sramota u... Hej, slušaš li ti mene uopće?" Maiye je lebdjela po cesti. Shvatila je da ovaj mladi zmaj nije pretjerano zao, niti je pretjerano dobar, a niti je neki izazov za Maiye.
"Ne. Uopće."
"Kukavico! Odgovori na izazov!" zaderao se zmaj.
"Ha?"
"Ubila si mi oca i želim osvetu!"
"Ja ne želim, hvala lijepo. Želim samo nastaviti sa životom i pokušati pobjeći odavde."
"Pa, odavde nikako nećeš oći pobjeći."
"Onda samo nastaviti sa životom."
"Ne ako ja osvetim svoga oca!"
"A polusestru?"
"Ona je sramota za moju lozu! Ne može se ni pretvoriti u zmaja! I izgleda kao jedan od onih čudaka s Venere!"
"Ona JE jedna od Trojstva, ako ne znaš..."
"Da, da, znam. zato što je napola zmaj i napola manijak s Venere može kontrolirati smrt i biti besmrtna. Ali nije to ništa strašno. Malo Svetog Plamena i ona je povijest."
"Govoriš o tome kao da je živa."
"Pa je. Freak ne može ništa ubiti osim Svetog Plamena..." Maiye je prestala slušati. Freak... Živa? Nemoguće! pa sama je vidjela! U pozadini zmaj je blebetao. "Moram naći način na odem odavde! Arlene je u nevolji! Ahh... Ne mogu poslati još jednu iskru energije, iscrpit ću se..."
"Hej! Prestani razmišljati o Freak i razmišljaj o meni! Ja sam sada taj o kojem se trebaš brinuti!"
"Aha. To," reče Maiye. Zmaj se ponovo pretvori u samog sebe i napadne Maiye. Maiye se zaleti ravno u zmajeva prsa, onesvijestivši ga i pretvorivši ga natrag u vilenjaka. Maiye se pojavila kraj njega, na tlu. Probudio se istog trena. "Ughh... Tako si jaka. Zašto me nisi ubila?"
"Simpatičan si. Za crnog zmaja." Maiye ponovo poleti.
"Maiye, kunem ti se, osvetit ću svog oca i ubiti te!" urliknuo je zmaj. Maiye je samo odletjela. "Koji zmaj... Nevjerojatno."
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 12:06 pm

Gledala sam sve to iz zrake Sunca.Nadala sam se da ce ljudi biti dobro.Pogledala sam u Sunce.Znala je da je vrijeme da njezini bratici na Zemlju posalju Mjeseceve poslanike koji ce se boriti protiv zla i pobrinuti se za prezivjele.A da bi se oni pobrinuli za to trebala se desiti pomracina Sunca,tokom koje bo ja umrla,ali nakratko,samo sat vremena.No nitko me nije smijo pronaci.Otisla sam dupoko u sumu i sakrila se u veliku duplju.Mjesec je sve vise pokrivao Sunce,a njoj se sve vise spavalo.Maiye je gledala u nestajece Sunce boreci se sa zmajem,znala je da to nije dobro za Arlene.
Sada je Zemlja bila u tami,a na nju su se spustali ratnici s Mjeseca.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 2:15 pm

Drugi dan... "Ovo bi bilo zaista lijepo putovanje... Ali daj me potsjeti... Zašto me moraš pratiti cijelo vrijeme!?" viknula je Maiye. Onaj crni zmaj koji ju je napao odjučer letio je za njom cijelo vrijeme, iako na sigurnoj udaljenosti.
"Neću te izgubiti iz vida! Pratit ću te po svuda, makar i u Arthasove odaje, sve samo da se osvetim!" rekao je dubokim, hrapavim glasom. Naravno, pa bio je zmaj. Maiye proguta bijes. Taj tip joj je jednostavno išao na živce. Crni zmajevi uglavnom su napadali druge, ali nisu bili Arthasovi prijatelji, kako se mislilo. Živjeli su među ostalim zmajevima u Dolini Zmajeva, ali nisu pretjerano boravili tamo. "Okani me se! Ne možeš se boriti protiv mene, preslab si!"
"Zato će te moj brat progutati poput poljskog miša!"
"Imaš brata?"
"Da. četiri brata i dvije sestre. I jednu polusestru. I još baku djeda, mamu, oćuha...."
"Dobro, ne zanimaju me tvoji korijeni!"
"Fuj! ne volim korijenje!"
"Zašto me ovo ne iznenađuje..." reče sebi maiye u bradu. Zmaj se pojavio kraj nje.
"Ozbiljno! Ne volim korijenje!" Maiye ispruži ruku i pošalje val energije prema njemu. Zmaj ga je izbjegao. "Hej! Nisam te još napao! Imaš pravo to koristiti protiv mene samo ako te ja prvi napadnem!"
"Na mom planetu, ovakav način provociranja zovu psihičko zlostavljanje... I to se kažnjava!" rekla je Maiye ljutito.
"Dobro, dobro, smiri se, ne trebaš odmah uništiti cijeli planet. Mislim, nije kao da je to moguće, ni supernova ne bi to mogla..."
"Daj zašuti!"
"Dobro, dobro!" Pričljiv zmaj. Pet, čatiri, tri, dva, jedan... "A kamo ideš?"
"Iznenađenje..." promrmlja Maiye. "U Dolinu Zmajeva."
"Dolinu Zmajeva? Pa čemu tako sporo, ja ću te odvesti!"
"Što? što? Ne, da me nisi ni taknuo, NEE!" Zmaj je zgrabio Maiye svojim pandžama i povećao brzinu. "Hej! Mislila sam da me želiš ubiti! Zašto mi sad radiš uslugu?"
"Hej, ako te odvedem u Dolinu Zmajeva, tamo ću biti jači i lakše ću te dokrajčiti! I jedva čekam!"
"Ovo je jedan totalno glup zmaj..." promrmlja Maiye.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Sponsored content





Outer space - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 4 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Outer space
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Igre :: Roleplay-
Forum(o)Bir: