Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nešto malo ozbiljno.

Go down 
+4
Luna The Psycho Fox
† Moon Child †
xFeuxxie
Wrathchild.
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 2:34 am

mene ne pati ljubav..mnogi piju radi ljubavi...plaču...tuku se...pate... ja pijem-radi zabave...plačem-radi bolova i radi luka...tučem se-radi kretena...patim-radi toga jer još uvijek neam martensice... a ljubav...ljubav mi je usput... ak padne koji dečko dobre duše...zasad trojica...svi štreberi osim jednog...i štreberi se najbolje ljube...xD al inače me to ne pati...jednom sam probala radi ljubavi....nemogu...
[Vrh] Go down
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 29
Lokacija : Havana, Kuba

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 3:12 am

kolko ti imaš godina? nisam to sad vidla.

ja isto tako pričam. i u većini slučajeva je istina.

vjeruj mi.

poslje tako nećeš mislit.

meni se gadi moj dečko. pa si ti misli tko ima problema. -.-'
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 3:21 am

Pa nije ti valjda Baronica dečko? xD

Pa nogiraj ga onda! Odjebi ga ako ti se gadi! Freak će ti oživjet Kurta! xD
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 3:31 am

men to nije problem...men je to sreća...gledam svoje frendice...jedna je htjela iskočit s prozora radi njega...mene je moj napuco..dobro...osvetila sam mu se..i oke..ne pati me to tolko... P.S. imam 12..uskoro 13...veoma uskoro.. i ja isto mislim da će se kasnije promjenit...da ću počet imat osjećaje nakon prekida i sl...al me toga strah..ne želim napravit samoubojstvo radi neke osobe...to me malo plaši..ta ljubav Crying or Very sad

hehehe..dada..ja ću ga oživjet al za sebe =)
[Vrh] Go down
Luna The Psycho Fox

Luna The Psycho Fox


Broj postova : 156
Points : 174
Reputation : 0
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Lokacija : Duck Planet

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 5:08 am

Vau, izgleda da si ti uspjela ne dobiti sindrom 12-godišnjih cura. Čestitam! cheers
Ali da znaš, to ti je stvar koja većina 12-godišnjih cura doživi. To sve počinje kada mala djeca počnu kupovati Ok-eve, Brava, i takve gluposti. Onda, oko 12. godine one počnu imitirati svoje uzore (najčešće do najmanjeg detalja), kao što su Miley Cyrus, Selena Gomez, Pussycat Dolls, i sve ostale one cici-mici zvijezde o kojima pišu u časopisima navedenim u prošloj rečenici. Naravno, pošto je škola i čitanje OKa jedini njihov život u tom trenutku, one ne mogu znati ništa drugo nego o tome što je 'trendi', kakve Christiano Ronaldo ima pločice, i Rihannine frizure kronološki poredane. Tako si one počnu umišljati da se one sviđaju onom tamo dečku iz razreda pošto on priča s njima. I ponekad se nasmije kada ona kaže neku šalu. Definitivno je zaljubljen u nju. Definitivno.
Tako se ona počne upucavati tom dečku i oni završe zajedno. Ali, pošto su one još premlade da razmišljaju svojom glavom, one počnu misliti da je taj dečko njihova srodna duša. Mislim, ako one babe iz sapunica mogu imati dečka kojeg će imati zauvijek, zašto ne bi i one imale takvog jednog? I tako, nakon mjesec dana tajne, zabranjene, romantične, bliske veze, Rodrigo odluči prekinuti s njom. Tako da ništa od njihovog ljubljenog RodrigoxVictorieta 4ever ljubavi. A što rade babe u sapunicama kada ih napusti njihov dečko? Ubiju se, of course. Ali one samo razmišljaju o ubojstvu. Najvjerojatnije naglas. Ali ne žele se do kraja dokrajčiti. Jer, ono, ako se one ubiju, što će roditelji reći na to? Vjerojatno bi se jako razljutili ako to napravi. I to bez njihove konzultacije.
I što je najtužnije, kod velikog broja cura taj sindrom ostane.
Ako hoćete saznati više o tom sindromu, kliknite ovdje

Dosadnoj Luni je dosadno.
[Vrh] Go down
http://trl.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 6:02 am

po meni ne izgleda da ja imam sindrom xD jer ja ZNAM da između mene i tog dečka koji (heh) zapravo nije iz razreda neće kasnije bit ništa... ZNam da ćemo prekinit nakon 3 tjedna (vau,najduže mi je bilo čak mjesec dana...) i znma-ništ...et... Malo ljubav mi ne škodi... A rihannu mrzim jer glumata da je dobra cura koja ne zahtjeva puno a zapravo je zahtjevnija od madonne... Kristijano ronaldo mi ide na živce jer je pun sebe...misli da je najbolji,najjači...naj sve...a zapravo je samo ljigavi ljenjivac koji igra dobro nogomet... od miley mi se bljuje jer žensak ima glas ia pjeva idiotski pop... kod sapunica mislim da je vrh njih da marina sazna ad je sama sebi majka i da ju rodrigo vara sa njenim sinom koji je zapravo njegov brat sa 8 koljena... Čitam ok..why? Znaju napisat ponešto o metallici...nickleback..nirvana..a nekad znaju imat i dorre postere... rijetko al događa se... shvatila sam šta je sindrom...imaju ga sve ove kokoši iz mog razza...al ja se ne osjećam tak... budem s nekim da vidim kaki je taj dečko...i uvijek-al baš uvijek poslje veze(ako to mogu tak nazvat...) budemo frendovi... nevjerujem u ljubav na prvi pogled... Nevjerujem u bajke vječne ljubavi...da prevedem...ne vjerujem u ljubav...mislim...ne na taj način... vjerujem u ljubav sa najmanje 20 godina... ovo manje...ak ikad uspije bit godinu dana...to bi se trealo zapisat u knjigu nemogućih stvari... i stvarno ovo za sindrom štos mi rekla da iam...nekak se osjećam ko da sam fensy šmensy jer si rekla o meni...a to me vrijeđa... e da moram otvorit novo temu u nečem..ogovaranje i sl. radi se o fensy šmensy...wannabe...i sl.
[Vrh] Go down
Luna The Psycho Fox

Luna The Psycho Fox


Broj postova : 156
Points : 174
Reputation : 0
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Lokacija : Duck Planet

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 2:43 pm

Pa nisam govorila o tebi, govorila sam o curama koje inače viđaš, i koje si već opisala. Da sam govorila o tebi, to bi zvučalo posve drugačije. Sorry ak sam te nan eki način uvrijedila.
A, je, OK ponekad ima fora postere, i članke o bendovima, ali to se prilično rijetko dešava, i meni se jednostavno ne da potrošiti 18 kuna da dobijem neki poster. Bar mi se sada ne da .___.
[Vrh] Go down
http://trl.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 11:53 pm

aha,fora =)
men se da...jer onda ima puuuuno slova u OK-u i volim za čestitke i sl. tak izrezat slova i naljepit..( lol! ) et sretna sam da ne pišeš o meni =) baš se osjećam zadovoljno sad...olakšano...(ovo je zvučalo nastrano) nea beda...a istina je za ove ostale...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 8:10 am

Ja si kupim svaki 5 ok i manje.Miley Citrus? ko je to uopce,sapunjare gledam jer su dobre.A decka nemam,to bi mi bila gnjavaza.O rihhani nemam neko misljenje,a o Ronaldu,nogometas,ko nogometas.Idem sad jest kolace s jabukama.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
Luna The Psycho Fox

Luna The Psycho Fox


Broj postova : 156
Points : 174
Reputation : 0
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Lokacija : Duck Planet

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 9:32 am

Apples taste good.
[Vrh] Go down
http://trl.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 12:36 pm

Odlican mi je kolac! Mene cure u skoli zezaju kaj sam ja u 7. mjesecu pocela slusat bozicni cd santa
Meni je to najdrazi cd!Dobro ne bas najdrazi,ali jedan od najdrazih.Slusam ga od svoje 4 godine.Inace se poceo vrtiti u 11. mjesecu.Ali obozavam bozicne pjesme!I one kazu da je to glupo.Zasto bi bilo glupo?
Te pjesme su bolje od vritmi spirs i hilari daf (nezz kak im se pisu imena).Ja se ponosim time sto upravo sad svira Driving home for Christmas.A poslije tog cd-a ide Abba.I mozda T.A.T.U! (i one uopce nisu lezbe,samo se furaju na to!)

p.s.a ni osamdesete nisu za bacit,Nick Karshow,Cindy Lauper itd.....
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 05, 2009 2:18 pm

Da, zakaj bi bilo glupo? Cajke su još gluplje od Božićnih pjesama! Idemo ja i ti otvoriti klub obožavatelja Božićnih pjesama! xD

Šalim se... Ali prve dve rečenice sam mislila ozbiljno. Nisu Božićne pjesme glupe, mislim, jest da nisu uobičajene, ali OK... Svatko ima svoj ukus...

meni baš i ne paše slušat Božićne pjesme usred ljeta (još malo pa jeseni), ali vrlo rado ih slušam na Badnjak... xD
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 29
Lokacija : Havana, Kuba

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimened ruj 13, 2009 9:39 am

(šetala se cici mici. gore dolje po ulici...)

ne nije mi baronica dečko. ahahahahahahahahahhahahahahahahahahah. lol! jebeš me u mozak.

odviše je komplicirano.
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimened ruj 13, 2009 11:11 am

U mozaaaaaaaaak (drito kroz uho!) alien

Au, onda ne želim znat. Blabla, ja još dečka nisam imala i pojma nemam kaj da ti kažem ak je veza komplicirana i spetljana i sva u nekoj žnj spirali i DNK lancu. Ja znam kaj napravit ak te dečko sjebe. What a Face

No, meni ti je isto nikak, u školi (ovoj novoj) je jedan debil koji me svako malo u prolazu gura, udara isl... Još nisam reagirala ali planiram mu sasut zube na hodniku...
Što je najgore, to ponekad zna bit znak da mu se sviđam... A ja ne volim takve znakove! Nasilni su!
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Luna The Psycho Fox

Luna The Psycho Fox


Broj postova : 156
Points : 174
Reputation : 0
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Lokacija : Duck Planet

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimened ruj 13, 2009 12:15 pm

Ah, ti znakovi sviđanja su oduvijek bili komplicirani da je to nevjerojatno... Tak sam ja na izletu u četvrtak gledala tipu iz mog novog razreda u majicu (bila je prezakon, na njoj je pisalo "Don't ignore your crazy ideas... If you get stuck, draw with another pen.") i to vjerojatno non stop, pa ja mislim da on sad misli da se on meni sviđa. Meh.
[Vrh] Go down
http://trl.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 1:43 am

Awwww blago vama vi bar imate nekog iz svoje skole................. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 1:54 am

a sad ja opet sam u đumbusu...došo novi dečko u naš razz (propo xD ) i meni se sviđa...jako...jako... al mi se samo sviđa..al volim bivšeg...sa bivšim sam stalno u kontaktu...super smo si...al kad sam ga pitala jel on osjeća išta prema meni on je reko da da...al samo kao prijateljica... pa sam fino fak ofala...ne voli me,i šta će mi više! bit sa bivšim je kao pročitat knjigu kojoj već znaš kraj tak da ono! a sad ovaj novi je prava čokolada xD znam da me voli,i ja njega volim...dorro,ne volim ga..samo mi se sviđa...al on isto tak pokazuje na pogrešan način... na satu kemije (ono sa škrobom) je uzeo onu alkoholnu otopinu joda i frknuo mi na lice...al sam supjea stavit ruku (ljudi nemaju škroga na prstima desne ruke =) ) i tak mi stalno neš dobacuje...zeza me...al kad sam kraj njega i samo pričamo oboje gledamo dolje...sramežljivi...pa se gleamo u oči...baš slatko... Embarassed al inače je debil... nije stalno... najbolje mi je u vjeronauku...on sjedi iza mene al u drugom redu...pa ja prije sata otvorim prozor i onda vidim njegov odraz...pa on kad poglea mene je njega ne...pa onda čekam 10-ak sekundii pa pogleam u njega pa on makne pogled...a sram me pitat ga...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 1:56 am

E bigaje.......(jebiga)
Mozda da se jos malo bolje upoznate pa da ga onda pitas.......nezz........a sa bivsim si mozes bit dobra....
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 2:34 am

mogu mogu...al opet mislim da iam osjećaja za njega...to je jedini problem..on je bio onaj najbolji... najbolju glazbu slušo,najbolji misao za humor... bio je pre dobar... stvarno su mi dani bili jedni od najboljih sa njim... i najbolje se ljubio od svih (lol xD) stvarno mi nedostaje taj njegov dodir moje ruke sa njegovom...zagrljaji...poljupci...ljubav...on... =( al opet ovaj novi nije kao on...drukčiji je...al ono... ova jnea osjećaja..ovaj ima...ovaj mi se sviđa...ovaj mi nedostaje...nezz više ni sama
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 2:36 am

A da probas sa eci peci pec? lol!
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 2:38 am

jesam...xD al nda opet si mislim da mi je ovaj draži...a nije..pa sam na papira pisala mane i vrline jednog pa drugog...podjednaki su...stvarno peh...=( radije bi bila sa ovim bivsim iako bi radije sa ovim novim =(
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 2:39 am

Pa pitaj frendice iz razza.....mislim ak oces.......
_____________
mmm sladoled od cedevite
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 2:41 am

ma pitala sve moguće ljude..i po koje kakim chatovima...i frendice... ma užas... svi mi kažu da obojica nisu vrijedni mene...tak da...ma u zajebu sam...i to je to...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 2:43 am

Ja ti predlazem da i s jednim i s drugim budes frendica,a mislim da ces znat nakon nekog vremena ko je pravi
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 2:45 am

a jesam...radim to...al kad pričam s jednim onda mi je on bolji...kad pričam s drugim onda mi je drugi bolji...zasad još uvijek neuspješno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nešto malo ozbiljno. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto malo ozbiljno.   Nešto malo ozbiljno. - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nešto malo ozbiljno.
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Za svađu :: Olakšavanje duše-
Forum(o)Bir: