Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vjerovanja...

Go down 
+3
Luna The Psycho Fox
Chewin Gummy
.
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepon kol 31, 2009 5:13 am

vjerovanja koja ste sami izmislili,vjerovanja za koja znate,vjerovanja koja ste isprobali... vračevi,čitanje budućnosti,zvijezde i razne nadnaravne stvari koje ste doživljenli ili u koje vjerujete da ćete doživjeti....zabavno je,probala sam sa društvom... ali zna biti zastrašujuće ako pričam ja ili jedna iva...iskušajte
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepon kol 31, 2009 5:22 am

Uff,ekipica,nemojte duhove prizivat,nije se s tim za zajebavat.Mi smo to radili.I osto duh zarobljen u garazi.Ufff,gadno.I imala sam vidjenja NLO-a,i duboko se nadam jednom lijepom ostvarenju mog sna.Uf malo mi je san kompliciran,ali ako cu vjerovat mozda imam neke sanse.....Uf,uf.....Dotle se nadam skorom odlasku u Ameriku,do Holliwuda (kak se to uopce pise Laughing)Pa da vidim nekog zgodnog koga smo spominjali u jednoj temi.....I zbog koga sam skoro slomila nogu u kinu gledajuc njegwu reklamu.....heh...zivot je ipak avantura u to definitivno vjerujem. cheers
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepon kol 31, 2009 6:36 am

e johnny depp...neke su se žene radi njega ubile...xD ja vjerujem u duhove i u svemirce...mislim da je nemoguće da su ljudi i životinje jedina živa bića u svemiru...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepon kol 31, 2009 6:38 am

Eh do ubojstva mi bas nije..... Smile ali zato svemirci......to da....mislim ne za ubit...... cheers
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepon kol 31, 2009 6:50 am

hehehehehehee lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Luna The Psycho Fox

Luna The Psycho Fox


Broj postova : 156
Points : 174
Reputation : 0
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Lokacija : Duck Planet

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 6:44 am

Ja sam vidjela jednom jednu crticu na nebu dok je padala noć, i idući dan je ista ta crtica bila u novinama i rekli su da je to možda NLO. Ja inače vjerujem u vanzemaljce, ali ne vjerujem da su sada oni supertehnološki nastrojena bića koja spavaju u žlicama.
I uspjela sam doći do zaključka da moj oćuh, moja mama i moja bivša profesorica iz hrvatskog možda mogu čitati misli. Od toga sam postala prilično paranoična. Zato jer moje misli znaju biti vrlo često... khrm... drugačije Razz Tako da sam jedno ljeto pokušavala naučiti zatvarati i kontrolirati svoje misli, ali sam onda odustala od toga. Jednostavno nisam mogla.
I jako mi se često dešava da mi u glavi zapne neka pjesma niotkuda, i onda ju za par minuta čujem na radiju ili mp3u. Weird.
Ali sa duhovima i takvim stvarima se nikad nisam zezala. Živi ljudi su ti koji zaslužuju biti iritirani od moje strane Razz Iako ja imam par svojih izmišljenih likova koji se često pojavljuju kad mi je dosadno. Ali to nije ništa paranormalno. XD
Plus, moguće je da je moj stariji brat vukodlak. Ali u to sad nisam baš sigurna *shrug*
[Vrh] Go down
http://trl.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:18 am

ja nezz dal je to neš čudno il neš...al ja kad vidim nekog,mogu sve reć o toj osobi...
tako sam saznala kakva je ko osoba
ko šta voli
i u očima vidim što želi... i nekako mogu otkrit kad neko laže...ima tej pogled,priča tim glasom... jednom mi frendica bila vani..ja sotala doma gleat neku seriju...i u 17:6 me zaboli vrat i dobije sms- od frendice nemoj nikom reć ogovaraju te... i tako još dva puta...zaboli me vrat kada me neko ogovara...očito... mene to plaši... i znate samo vi ovdje... ne želim reć priajteljima i prijateljicama jer će reć da trabunjam... a mislim da ste vi oni koji će povjerovat...
ja odem na ulicu,vidim slatkog dečka...pogledam mu ruku...kajiš,i čarape...onda sve znam...nezz kako..osim imena...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:39 am

Joooj moj tata ima sliku neceg,sto je sliko tokom oluje i to SLUCAJNO mora ju samo nac odma ju tu stavljam.....

Live long and prosper alien
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:42 am

ok...čekamo...=)
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:52 am

Evo znam da se ova slika nece ticati ove teme,ali je slika najdivnija osim slike dok ja drzim ogledalce ispred sebe Very Happy
Jedna za x...Cirque Du Freak...x i mene.....
Vjerovanja... X3iyyg
cheers
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:55 am

hehehe,mislim daje ta slika bolja od one što je tvoj stari ssliko =)
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:56 am

Tu nema mislis,to znas...... I love you
Ja jedina u mojoj obitelji mislim da je on zgodniji od Kruha Pitta


U jbt uredjujem post po tisucu i prvi put,al nea veze.Nocas sam dozivjela nekaj cudno.Ko da sam umirala.Ne zajebavam se.Odjednom sam se probudila i ok idem ja opet spavat.I pocinjem sanjat neki dio sinocnjih kucanica kad Edie umre.I ko da me nesto ~ko u roleplayu~ povuklo i imala sam osjecaj da mi se dusa odvaja od tijela.I onda sam se na silu probudila i imala osjecaj ko da sam pala.Helpajte mi nakon ovoga necu vise biti ista.

________
Umm klik na ovaj werd link
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimesri stu 11, 2009 3:57 am

all i can say is mi smo čudna bića i moguće je da si neke stvari umišljamo...ali možda neke ne...to je na nama da otkrijemo...al mene plaši ono ono o osobi što mogu pročitat...to mi najbolje ide od starih žena :S
[Vrh] Go down
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 29
Lokacija : Havana, Kuba

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimesri stu 11, 2009 7:27 am

ja vjerujem u duhove, izvanzemaljce i reinkarnaciju.

ne vjerujem u čitanje misli i nadnaravne moći. ljudi shvatite, to ne-postoji.

i ne vjerujem u boga. ja sam ateist.

al mrzim fejkere, kad pričaju ono ja sma ateist a potajno se mole. onak jebi se. ima takvih dosta. NISI ATEIST, HALO!
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepet stu 13, 2009 2:24 am

najveći je problem bit ateist a ić na vjeronauk... Ja osobno nisam ateist vjerujem u boga jer mislim da je on taj koji nam daje nadu...al opet vjerujem u sunce mnogo više nego u boga...zašto??? sunce VIDIM sunce je VIDLJIVO...i kakav je to bog ako ga mi moramo molit??? nebi li on trebo znat šta su naše želje...? I ono bog nam oprašta sve grijehe (lol) i onda dođemo kod sv. petra i on nas pošalje u pakao jer smo imali puno grijeha...a di je tu sad oproštaj grijeha?? i iskreno mislim da su bibliju pisali iznimno inteligentni ljudi koji su se obogatili time...vjerom...tipa ono s lutherom što je zabranio oprost...jedan od razloga zašto je bog izmišljen... ali eto! ljudi vjeruju...i crkva je najbogatija ustanova na svijetu...i crkva sad kao brani nas učenike što nismo dobilibesplatne knjige...pa nek nam crkva plati a ne da dobiju svećenici koji u drugom gradu imaju dvorac,ženu jahtu i nezz ni ja šta još (naš svećenik ima ženu i djecdu a sin ga zove 'ujak' i slikan je kak se žvali sa ženom) i sad recite da crkva ne krade..??? al eto..ljudi vjeruju..ja vjerujem...iako mi je to sve glupo...al štaš-vjerujem...
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepet stu 13, 2009 10:54 am

Ja vjerujem u Boga, ali nisam pretjerano pobožna. Ne volim Crkvu, ne volim vjeru i kršćanstvo. To mi je totalno retardirano.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepet stu 13, 2009 11:33 am

Ja osobno vjerujem samo u duha svetoga,ne vjerujem u Boga,ali psssst to mi mama nezzna.Moram ic u crkvu slusat kako svecenik pljuje po znastvenicima,pogotova kad je Uskrs.I mislim da ne postoji neko bice koje lici na dedeka s ogromnom bradom i ne vjerujem u bezgresno zacece.I da jos ne kuzim profesor iz vjerica hvali Boga,ono fakat....Ali meni je zivot tak sje* da nemam prevelikih razloga vjerovat.Kaj god sam molila,dobila sam frisku figu.Ali neka Bog nas cuje.I vise vjerujem u duhove i svemirce neg u to.I mislim da je Bog izmisljen da se nebi osjecali usamljeno,tj. da smo sami. Rolling Eyes Mislim sry ak sam nekog uvrijedila.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimesub stu 14, 2009 3:51 am

Ma, ja ne volim te stvari, niti se zamarati njima. Nije da sam ateistica, ali ne volim se zamarati vjerom. Ne da mi se ić u Crkvu da bih uopće slušala svećenike, za većinu njih mislim da su odvratni i da iskorištavaju ono što dobiju. Ne vjerujem im. Čast iznimkama, kojima vjerujem. Sve Crkve su totalno s-hebane, uglavnom je Crkva bila ta koja je poticala kroz povijest ratove, ubojstva, inkviziciju...
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimesub stu 14, 2009 4:49 am

i agree...upoznah sam jednog super svećenika al je jadan umro...pokoj mu u duši...ja u crkvu idem jer ide društvo pa tam zezamo bakice da imse suknja zakačila za gaće i take stvari =) i volim gleat bebače pod misom kak tamo skaču i ometaju misu <3
[Vrh] Go down
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 29
Lokacija : Havana, Kuba

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimesub stu 14, 2009 10:00 am

nijedan svečenik nema jahtu. ovo ti nije trebalo. -.-

oni žive na rubu siromaštva.

vjera je kult. svaki predstavnik svoje vjere če vam reč da je tuđa vjera kult. sve vjere su opčenito izmišljene. nema nikakvog boga, nit eve i adama nit isusa. tojest bio je isus al nije on božji sin. kao što svi kažu čuda se događajau. (fakju)

o tom ti ja govorim. svaki put kad netko dođe ja ne vjerujem u boga, drugi mu se hvale.

ja se time ne hvalim. i nemorate vi meni ni ja ne vjerujem u boga( a mirta?)

govorim pojedinačno, ne odnosi se to na sve vas.
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepon stu 16, 2009 7:11 am

Mirta:
Tesko mi to objasnit,ne vjerujem u Boga,kao Boga, oca Isusa,nego u nekakvo bezdusno ''bice''.Ko fol Duh Sveti.Ali moram ic na misu i te spike.Iako ja uopce nevjerujem u nista sto pise u bibliji. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepon stu 16, 2009 7:37 am

ok onda su svi svećenici drugačiji od mog...moj tam u splitu valda ima finu jednu jahticu,very veliku kuću ženu i djecu...i svi žpanjci koji su išli u split su to vidli...kak svaki dan ide u tu kuću a jahta je možda mit al kažu da tamo ima i mercedes...i da se stalno u njemu voza po splitu i tak... Meni je vjera fakat glupo i nema nimalo smisla sve je glupost ali nezz ja vjerujem u boga i vjerujem da ga ima...al da su ljudi to njegovo postojanje iskoristili kak bi navukli sebi pare i slavu... Vjerujem u Boga al ne smatram se krščankom jer mi je vjera totalno glupo i jer tako zvani krščani sad nimalo se ničeg ne drže tak da ja sebe smartam osobom koja vjeruje u boga a nije krščanka... krščanstvo je postalo neš ko emo,rockercice,šmiknkerice i ta etiketiranja kažeš to samo zato što su svi... A sad ni ne ponašaju se nimlo ko ti krščani iz bibljije tak da su ovo novi krščani a ja sam kao što već rekoh osoba koja vjeruje u boga...
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimepon stu 16, 2009 9:40 am

Wrathchild je napisao/la:
nijedan svečenik nema jahtu. ovo ti nije trebalo. -.-

oni žive na rubu siromaštva.

Recimo. Prije nisu. Ali štogod kažu, ja im ne vjerujem. Ne smatram ih nekime kome bih mogla povjeriti svoju lošu stranu sebe, to je nešto što se ne tiče nikoga osim mene.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimeuto stu 17, 2009 7:16 am

ma daj,bozanic ima merđu ili tak neki kurac,mislim maj bed ali on fakat vadi masne pare.....
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitimesri stu 18, 2009 10:48 am

offtopic-mirtaaaa proškiljaj na ovo: klikni na ovoooo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjerovanja... Empty
PostajNaslov: Re: Vjerovanja...   Vjerovanja... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjerovanja...
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Igre :: Zabava-
Forum(o)Bir: