Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Prijateljica...

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:26 am

imam problem...i jako mi treba pomoć... Moja prijateljica iz azza...njen stari ima leukemiju...i ona ima traume od toga... prekjučer(ponedjeljak) je na njemačkom (prvi sat) zaspala slučajno...al nije u tom problem...negfo sanjala je da je njenog tatu auto udario...ali smirila se... i onda je pod matematikom(idući sat) počela vrištat i plakat i govorit ja sam kriva!ja sam kriva! udario ga je zbog mene! išla je kod ravnatelja psihologa...malo su pomogli...niš posebno... ali pomogli su...idući dan (jučer-utorak) je pod engleskim bila ultravesela ali je buncala...užas...govorila ono što niko nebi govorio pod satom... i onda je počela govorit recept koji njen stari jede da mu bude bolje radi leukemije...i govorila je kako se mrkva ne dinsta i sl... onda ju je razrednik odveo na hodnik i pričali su...odjednom se ona vratila u razred uzela mobitel i vrištala tata!tata... zvala ga je i prvih par sekundi se nije javljo...ona je viknula ne javlja se! i pala na pod...kad se javio ona je vrištala 'tat bojim se!tata jesi živ tata!' i onda je otišla u hodnik jer ju je njena najbolja prijateljica zvala (btw ta priajteljica je stalno uz nju) i ona je pričala sa starim u hodniku...i vikala 'tata oni mene ispituju!ja neznam o čemu pričaju!vidila sam te kako si umro! eng je bio u suprotnoj smjeni... i posljepodne kad sam imala pravu nastavu je buncala ali nije puno...i zna se često ako ništa ne radi i ako niko s njom ne priča samo zmrznut i gleat u jednu točku... i ništa ne priča..ne odaziva se...tek nakon 5-6 puta onda...i na satu neko prozove ana ona se tek kasnije probudi...i dalje bunca...neznam kako joj mogu pomoć...možda bi mogla nešto napravit da se smirim..ali previše sam kak bi rekla... freakd out da bi mislila... napravila sam puno toga... pričam s njom...razredu govorim da ju ništa ne ispituju nego da samo se prave ko da ništa nije bilo jer se ona ni sjeća toga...ničeg se ne sjeća... ali i dalje bunca... i pomažemo joj svi...ali ima 3 iznimki koji joj se smiju i otežavaju joj tako da joj govore šta je radila i sl. pa se ona sjeti i počne mislit na starog i ls...stvarno neznam kako bi pomogla više... s tim osobama sam na bok i ništa više osim ako im neko trea opalit šamara radi bezobraznosti... ako iko zna...molim vas poozite mi kako da joj još pomognem...ujek smo bile dobre i svašta si govorile...nismo bile naj nikad...ali smo uvijek bile izvrsne prijateljice...ne želim igrat ulogu u njenom životu kao osoba koja nije ništa radila...strah me za njeno mentalno stanje i jako se bojim i za nju i za njenog starog... molim vas pomoć...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:35 am

E vidis,nek sudbina ide u tri picke i pizde materine!!!! (sry zbog rijecnika)
Jadna,bas mi je zao,nezz onda probaj sto manje o tati budite si na bok,kak si kaj ima i to je to.Po mome,ajmo sad drugi.....
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:38 am

ja joj uopče ne spominjem tatu... nisam jedina l opet...ima ljudi koji joj to očito namjerno nabijaju na nos...da ona poludi...kad sam rekla toj osobi to ona je rekla da sam i ja mentalno bolesna ko i ta prijateljica... i onda je malo poslje slučajno ugledala moju nogu uz njenu i poljubila pod xD al inače me jako pati...ta prijateljica... ne pričam s njom uopče o tome...al je očito da bunca...jučer je rekla kako će narpavit supitu i muffine za cijeli razz...nadam se da neće...jer u ovom mentalnom stanju je sposobna zapalit kuću...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:39 am

U jebote,a tata nije bas najbolje ili?
Pa nek ju posalju psihicu za djecu.....nije da nekaj imam protiv nje....
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:40 am

ma jesu...i kod psihologinje i kod doktora... a neznamo za starog jer nemožemo pitat...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:41 am

A mama? Kaj je na boljem mjestu ili?
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:43 am

mama je dobro...mentalno...pomaže i sve...ali ona isto nemože bit pre čvrsta pred njom...tak da ni ona ne može bit dobro jer joj ni starom nije lako ni mami... a buraza ima dva oni su čvrsti i pomažu svima...koliko mogu...ali očito to koliko mogu nije dovoljno...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:44 am

Pa mozda da napravite neki sajam za tatu za nekakvu pomoc ili nesto......
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:46 am

ma imaju oni para ko govana...nije da sad iam neš protiv..nije im potrebna materijalna pomoć...samo mentalna...a neznam kako bi to mogla..napravila sam puno ali nije dovljno čim ona i dalje ima problema...strah me čim ju vidim...vidim ju kako izgleda normalno tad se najviše uplašim za nju...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:48 am

Eh,da.......Fakat ti onda nemrem nis drugo rec......
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:57 am

a probala...si fala ti za to...vidit ćemo kako će bit danas u školu...trenutno je kod doktora...uff...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:58 am

Misli pozitiv(tu je kraj sumarku,mislim o pecanju i mesu na raznju)
Rek'o bi Edo Maajka,nije da ga slusam..... Very Happy
________
pisi na roleplay pljiz
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:04 am

e frendici je sve pet...malo se zna samo negdje zabuljit i niš nezna al rijetko...sad je bila po kojekakim bolnicama i sve je super osim tog malo
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:05 am

Eto!Vidis mozda i ozdravi.....al mozda
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:07 am

ja znam zašto je govorial ono udario ga je auto,ja sam kriva...njenamama nam je ispričla da je ona ko mala bila sa starcima u autu i imali su tešku nesreću...ona se toga izgleda prisjeća pa onda radi toga izgleda...i radi toga što njen stari ima leukemiju... al ona je sad dobro opet je ona stara i nadam se da će ju to proć...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:10 am

Ufff a valjda bu dobro,ah ah...
__________________
Moon zakaj mi ne radi potpis?
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:11 am

ah ne radi ni meni... al ja bi da sad ona meni odg na roleplay jer mi se jako sviđa moja priča...=)
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:16 am

Heh sad moram smislit kaj bu mi zmaj napravio......bez brige nebu me ubil.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:17 am

hh...napravite ljudsko-zmajoliko djete =) jaj vid stvarno,mogo bi se taj zmaj pretvorit u onak ko inače normalnu osobu il patuljka više se ne sjećam i onda ti on pomaže u pronalasku maiye,i nađeš ju taman usred moje i njene borbe...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:18 am

Eh nista od bebe,imam onog lika na Suncu ~vidi par postova ranije~
Ali mozda me odvede do spilje,nezzzzz Smislit cu ja nekaj.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:20 am

xD jaj da ona beba...issss...kak sam zaboravila na nju...iss
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:22 am

E a cija ce bit Earth? Od kojih piplsa? Idem pisat na roleplay.....Mozda izadjemo na spoj ali nista od bebe..... Very Happy
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:26 am

xD
[Vrh] Go down
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 29
Lokacija : Havana, Kuba

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimečet lis 15, 2009 8:11 am

bez uvrede draga nero, ali ta ženska je mentalno zaostala.

jebemu, neznam šta je takva. ono kužim, fakat KUŽIM tata joj je bolest i sve to, ali cjela moja ekipa ima roditelje i obitelj kojima je bar jendom nešt bilo (i još uvijek je) pa nismo prošvikali.

moj zaključak: tako što joj svi to nabijaju na nos, ona traži još više pažnje. ja bih rekla da nije popularna pa joj ovo daje ''ekstra popularnost i zanimanje'' iako to nije nešto čime se treba hvalit. ja bi nju tukla. -.-

iskorištava svoje stanje. i toeto.

sori nera.
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitimepet lis 16, 2009 12:23 am

razmišljah pomno o tome i moram priznat da si djelom u pravu... iskorištava stanje...jer kad neki nastavnik krene ispitivat njoj bude loše...istina je da izmišlja...ali ne radi popularnosti jer ti je ona ono...fany cura koja je trenutno 3.-4. najpopularnija cura u školi ali ne radi toga... al moram priznat da ne glumi uvijek... Jučer joj se opet to dogodilo...ali u gorem fizičkom stanju... imali tjelesni i sad ona trčala neš po loptu zastala na po puta i samo se srušila i počela se grčit... možda je ipak epilepsija... možda nije...trebala bi idući tjedan opet kod doktora,tako kaže njena stara... nije dobro...glumi,iskorištava to što joj je loše,ali ne uvijek... samo pod nastavom kad neko ispituje...i to se da skužit al ona neće priznat...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijateljica... Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljica...   Prijateljica... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijateljica...
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Za svađu :: Olakšavanje duše-
Forum(o)Bir: