Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 sve što meni dobro za reklamažu...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

sve što meni dobro za reklamažu... Empty
PostajNaslov: sve što meni dobro za reklamažu...   sve što meni dobro za reklamažu... I_icon_minitimeuto ruj 22, 2009 10:02 am

-vak...prvo svima predlažem knjigu cirkus nakaza i svih ostalih 12 nastavaka koje sam rado sve pročitala...
-meine blog klikni na gumbe NA GUMBE
-ovo je za sve koji sviraju gitaru... prvo predlažem GITARE INFO pa onda guitar pro koji si velikodušno morate skinit ali ljepše rečeno downloadirat...
-reklamiram ajvar sa okusom gloubjeg izmeta po izvanrednoj cijeni ne od 1 kunu,ni od 100...nego od samo 15000 kuna!!! i to nije sve... kupiš dva dobiješ jedan...nije za one slabog ljevog bubrega i ljevog nožnog palca... prije upotrebe dobro protresti...tresite otprilike dok vam ruka ne postane žele ili dok vam sve kosti ne popucaju i dok vam cijela ruka neode uz vihor pjevajućih letećih mrvica prašine...
-et to je to ak se još nečeg sjetim javim vam skupa sa onim letećim i pjevajućim mrvicama prašine...pozz
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

sve što meni dobro za reklamažu... Empty
PostajNaslov: Re: sve što meni dobro za reklamažu...   sve što meni dobro za reklamažu... I_icon_minitimeuto ruj 22, 2009 10:54 am

dobatr avatar......uhhh
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

sve što meni dobro za reklamažu... Empty
PostajNaslov: Re: sve što meni dobro za reklamažu...   sve što meni dobro za reklamažu... I_icon_minitimečet lip 23, 2011 11:30 am

Hahahaha... Yay
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Sponsored content





sve što meni dobro za reklamažu... Empty
PostajNaslov: Re: sve što meni dobro za reklamažu...   sve što meni dobro za reklamažu... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
sve što meni dobro za reklamažu...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Ostalo :: Reklamiranje-
Forum(o)Bir: