Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Fak

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Fak Empty
PostajNaslov: Fak   Fak I_icon_minitimepon kol 02, 2010 2:48 pm

Dakle, tu je jedno derište... Pa, upoznala sam je prije godinu-dve i bile smo si jako, jako dobre. Ona je bila normalno dete, ja sam bila normalno dete. Obje smo voljele starke i crnu obleku, a u glazbi nam je jedino bilo zajedničko Therion (naime, ona je slušala cajke - no Therion vam je gotički bend). Ona je već tada pušila, ali ne previše. Meni se još uvijek cigarete gade. Zajedno smo kritizirale emisije, knjige i stripove, stvarale svoje teorije o vanzemaljcima alien i tračale. Bila je odlična učenica. Obje smo smatrane čudnima u osnovnoj.

E, onda je došla srednja. Ona je otišla u svoju, ja u svoju. I kako se dramatično promjenila!
Odjednom, počela se šminkati, peglati kosu, nositi minice, štikle, prsluke, torbice i svakakva sranja. Išle bi zajedno na kavu, ova bi se obukla kao da ide u klub (a ne ide). Počela je plaziti po Srcu, Avigoru, Ankoni itd. I priča o tome koliko se kada napila, što su joj rekli da je radila, kako je bljuvala, kojeg je dečka sve barila i koji su joj zgodni. Po mom dragom sada sere. Cijela je škola zna zbog sranja koja radi. Otkad je krenula u srednju, knjižnicu nije ni pomirisala. I ocjene su joj grozno pale. 'Pa to je gimnazija, to je teže!' To su samo isprike, lepo moje.

Rekla sam je što je ide. Nije me shvatila ozbiljno. Pokušala sam je izvrijeđati. Nije me shvatila ozbiljno. Želim je vratiti na staro, jer znam kada bi se prestala družiti s njom, cura bi izgubila zadnju vezu s planetom Zemljom i vjerojatno bi se počela ponašati kao Ava Karabatić.

I koji kufer da ja sad radim? pale
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Fak Empty
PostajNaslov: Re: Fak   Fak I_icon_minitimečet kol 05, 2010 12:17 am

e pa sad kako ja ponovo ulazim u ovaj forum mogu ti i odgovorit ^^

ja imam slican problem,samo sto smo mi jos uvijek u osnovnoj skoli.cura di god ode,nije ni bitno gdje oblaci se ko znas vec sta.ide svima na jetra jer se tako i ponasa,kad izademo van ona prica o tome kako se napila i o deckima,uglavnom ista samo sto se ova pravi fin i ne nosi stiklice.

ovo je ono sto trebas napravit.imas na intenetu dosta clanaka o takvim curama_svi dobro znamo gdje one zavrse (autoput ili autobusna stanica,ako me kuzite) i posalji joj par,ako ne shvati reci joj da je krenila dobrim putem kao one,ako se naljuti shvatila je poruku odavno ali se ne zeli promjenit,ako shvati i ne naljuti se znaci da je shvatila a nije bila ni svjesna toga,to sam ja napravila i upalilo je.mislim_jos uvijek slusa cajke,jos uviejk je fensi smensi,ovo ono,ali bar ce nastavit sa dobrim ocjenama i bar je na zemlji xD

i hope i helped!
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Fak Empty
PostajNaslov: Re: Fak   Fak I_icon_minitimečet lip 23, 2011 10:59 am

Hvala, ali ona mora shvatit da mora nešto postić u životu. Jebote, ima potencijala, al se ide trošit okolo. Dammit.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Fak Empty
PostajNaslov: Re: Fak   Fak I_icon_minitimepon lis 31, 2011 5:57 am

2 reČce- propali sluČaj

utjecaj glupe ameriČke djeČice je prevelik za neuke hrvate [zemljane]


gadno je kad se tak razocaras u nekog...biliv mi,aj vud nou 2...-3-
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
Sponsored content





Fak Empty
PostajNaslov: Re: Fak   Fak I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fak
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Za svađu :: Olakšavanje duše-
Forum(o)Bir: